Tańsze ładowanie na wiosnę- nowa promocja ORLEN Charge

Aż do 25 maja kierowcy elektryków obniżą koszty ładowania aż o 20% we wszystkich punktach ładowania prądem stałym sieci ORLEN Charge. W czasie promocji trwającej ponad miesiąc, stawka za ładowanie wyniesie jedynie ok. 2,15 zł za kWh.

Wiosenna promocja ORLEN Charge obniża koszt ładowania prądem stałym (DC) o 20% – a w połączeniu z niedawną zmianą cennika daje kierowcom realnie niższe koszty i prostsze zasady w całej sieci. Od początku miesiąca stawka za ładowanie DC na stałe wynosi 2,69 zł/kWh, co oznacza oszczędności nawet do 50 groszy na każdej kilowatogodzinie. W czasie promocji dodatkowo – dzięki rabatowi 20% – cena ta wyniesie ok. 2,15 zł/kWh i będzie jednocześnie jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Promocja trwa od 17 kwietnia (od godz. 9:00) do 9 rano 25 maja.

Wiosenna promocja jest dostępna dla użytkowników aplikacji ORLEN Charge oraz aplikacji ORLEN VITAY z aktywną usługą ORLEN Charge. Aby zapewnić klientom większy komfort i uprościć korzystanie z usług, ORLEN stawia na jedno, docelowe rozwiązanie – dlatego od 5 maja wszystkie funkcje związane z ładowaniem w sieci ORLEN Charge będą dostępne w aplikacji ORLEN VITAY. Już dzisiaj zachęcamy do zainstalowania aplikacji