Darmowa kawa z Circle K – dla ratowników i służb mundurowych   WYDARZENIA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sieć stacji paliw Circle K przedłuża do 15 kwietnia ogólnopolską akcję, w ramach której ratownicy medyczni i przedstawiciele służb mundurowych mogą korzystać z darmowej kawy na stacjach należących do koncernu.

Od 16 marca z akcji skorzystało 30 tysięcy osób.Tym drobnym gestem Circle K dziękuje wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

- Nasza akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem wśród ratowników medycznych oraz pracowników służb mundurowych, co uświadomiło nam jak bardzo jest potrzebna i pożyteczna. W tej trudnej sytuacji, często ciepły napój jest jedyną chwilą oddechu dla przedstawicieli tych służb, którzy codziennie podejmują bardzo ciężką pracę, w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Ich walka nadal trwa, dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuacji naszej akcji. To tylko drobny gest, którym chcemy im podziękować za zaangażowanie i wysiłek. Bardzo cieszy nas, że do tej inicjatywy dołączyły również inne sieci stacji paliw. Wierzę, że w tej trudnej sytuacji, działając razem i wspierając się nawzajem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej – powiedział Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.