Moya współpracuje z Energylandią   WYDARZENIA

Spółka Anwim, właściciel sieci stacji paliw Moya, nawiązała współpracę marketingową z największym parkiem rozrywki w Polsce - Energylandią w Zatorze k. Krakowa.

Dynamiczny rozwój sieci stacji paliw Moya oznacza także podjęcie niekonwencjonalnych działań marketingowych oraz CSR. Współpraca z parkiem rozrywki nie jest typowym przedsięwzięciem dla firmy paliwowej, jednak dostrzegamy duży potencjał płynący z tej kooperacji. Energylandia to największy w naszym kraju park rozrywki, który pozwoli nam zwiększyć rozpoznawalność marki Moya – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych, członek zarządu Anwim S.A.

W ramach umowy, barwy marki Moya widoczne będą m.in. na mapach parku, uniformach pracowników oraz strefie specjalnej Moya Formuła. Oprócz tego emblematy sieci stacji paliw widoczne będą także na pojeździe Energylandia Rally Team, który weźmie udział w tegorocznym rajdzie Dakar.

W strefie Moya Formuła znajdować się będą trzy punkty gastronomiczne, w tym Pit Stop Zapiekanki oraz  Crazy Bubble. Głównym punktem będzie Moya Formuła Restaurant – jedna z trzech największych restauracji w Parku Rozrywki Energylandia.

Marka Moya idealnie wpisuje się w klimat Strefy Formuła, która niebawem otrzyma nowy branding. Paliwo kojarzy się z mocą, energią i szybkością. To też integralne cechy ultraszybkiego Roller Coastera Formuła, który niczym strzała rozpędza się i wciska nas w fotel, a tym samym daje nam zastrzyk adrenaliny. Z radością rozpoczęliśmy realizację naszego wspólnego projektu Moya Formuła. Wierzymy w to, że synergia podejmowanych działań przyniesie owoce dla obu stron – mówi Justyna Dziedzic, Dyrektor ds. Marketingu Parku Rozrywki Energylandia.

W sąsiedztwie Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze znajduje się stacja paliw Moya o standardzie premium. Obiekt wyposażony jest w rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza&Caffe Moya, w którym oprócz standardowego menu klienci mogą dodatkowo spróbować jednego spośród sześciu rodzajów pizzy, a także atrakcyjnych zestawów obiadowych. Na stacji znajdują się dwie strefy wypoczynku - jedna wewnątrz, druga na zewnątrz. Młodzi rodzice mogą skorzystać z osobnego pomieszczenia do przewijania niemowląt.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.