W Szczecinie otwarto nową stację Lotos   OTWARCIA

To już piąta stacja Lotos w Szczecinie. Zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic Gdańskiej i Merkatora.

Budowa tej stacji ruszyła prawie pół roku temu. Dzięki zaangażowaniu wielu osób oddajemy dziś do dyspozycji naszych klientów nowoczesne, ergonomiczne i atrakcyjne wizualnie miejsce, w którym nie tylko zatankują oni paliwo, ale też przygotują się do dalszej podróży.Obiekt ten doskonale uzupełnia nasze portfolio stacji szczecińskich – podkreśla Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki Lotos Paliwa.

Stacja zlokalizowana jest przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Szczecina – drodze krajowej nr 10 – łączącej aglomeracje: szczecińską, bydgosko-toruńską oraz warszawską. Obiekt jest przystosowany zarówno do obsługi pojazdów osobowych, jak i pojazdów ciężkich. Znajdziemy tutaj dedykowane stanowiska dla pojazdów TIR, dystrybutor AdBlue, parking i duży plac manewrowy. Kierowcy aut osobowych mogą korzystać z oddzielnej wiaty i dystrybutorów.

Na stacji działa Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną. Oprócz wyśmienitych hot dogów i kanapek, można tu również napić się świeżo zmielonej, aromatycznej kawy. W ramach obiektu funkcjonuje również restauracja Subway dla kierowców preferujących kanapki tej uznanej marki.

Spółka LOTOS Paliwa posiada obecnie 507 stacji paliw w całym kraju, co stawia ją na trzecim miejscu pod względem liczby stacji paliw w Polsce. LOTOS jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Podróżnych) w Polsce. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.