Ponad 120 stacji paliw AVIA w Polsce   OTWARCIA

Grupa Unimot w lipcu otworzyła swoją 122 stację paliw AVIA. Znajduje się ona w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej, a zatem przy trasie wylotowej w kierunku Rzgowa. Od początku roku sieć stacji AVIA w Polsce powiększyła się o 16 obiektów. Szwajcarska marka sieci paliw AVIA jest obecna na polskim rynku od sześciu lat. Pierwsza stacja została otwarta przez Grupę Unimot w czerwcu 2017 r.

Fot. Avia

Cały czas bardzo intensywnie pracujemy nad tym, aby włączać do sieci stacji paliw AVIA kolejne obiekty. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować kolejne stacje pod względem designu i ergonomii, a także wyposażyć je w koncept gastronomiczny Eat&Go. Rozwijamy także współpracę z siecią SPAR – sklepy tej marki obecne są na wszystkich stacjach własnych AVIA, czyli w ponad 30 proc. lokalizacji naszej sieci. Jak zawsze, stawiamy na najwyższą jakość standardów oraz konkurencyjną ofertę, wysoką jakość paliw, produktów i usług w przystępnej cenie, co wspiera nasza najnowsza kampania wizerunkowa pod hasłem ,,Jak w szwajcarskim zegarku” – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot.  

Poza stacją w Łodzi, do sieci AVIA włączone zostały m.in. stacje w Krakowie, Tarnowie, Plichowicach oraz stacja tranzytowa w Maliszewie przy drodze krajowej nr 50. Wszystkie wyposażono w koncept gastronomiczny Eat&Go, a także dopracowane pod względem designu i ergonomii strefy sklepowe.

Sieć stacji AVIA, rozwijana przez Grupę Unimot, liczy obecnie 122 obiekty w całej Polsce. Stacje działają głównie w średnich i małych miastach. AVIA rozszerza swoją działalność również o największe aglomeracje i miejscowości turystyczne – stacje działają między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie i Zakopanem, a od niedawna również w Łodzi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.