Stacja przyjazna dla rodzin i środowiska naturalnego   OTWARCIA

W Sosnowcu powstała nowa stacja sieci Shell. Znajduje się przy drodze S1 w kierunku Łodzi i Warszawy na północ od węzła Brzęczkowice (Mysłowice).

Stacja Sosnowiec - Sosna oferuje kierowcom samochodów osobowych 3 pięcioproduktowe dystrybutory z paliwami podstawowymi Shell FuelSave i paliwami premium Shell V-Power, 2 stanowiska do tankowania AdBLUE, dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i 36 miejsc parkingowych. Dla samochodów ciężarowych przeznaczone są 3 dwustronne, wysokowydajne stanowiska tankowania TIR, dystrybutory AdBLUE oraz 12 miejsc parkingowych.

Kierowcy mogą skorzystać również z oferty sklepowej i gastronomicznej. Ci, którzy szukają czegoś na mniejszy głód na stacji znajdą przekąski deli by Shell m.in. panini, kanapki czy hot-dogi, a w Bistro Shell na podróżnych czekają zróżnicowane dania śniadaniowe i obiadowe. Odwiedzający mogą również skorzystać z bezpłatnego punktu WiFi.

Stacja Sosna to również miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi. Na stacji dostępny jest kącik zabaw dla dzieci oraz pokój dla rodzica z dzieckiem, dzięki czemu podróż z pociechami upłynie o wiele bardziej komfortowo. Stacja dba również o wygodę kierowców, szczególnie prowadzących samochody ciężarowe, oferując prysznice z węzłem toaletowym i pralko-suszarki.

Uruchomienie stacji nastąpiło w dniu 16 września, a uroczyste otwarcie odbyło się 28 września. W tym dniu klienci stacji zostali przywitani nagrodami, poczęstunkiem z oferty deli by Shell i wyśmienitą kawą. A przed stacją mogli podziwiać klasyczne, piękne Ferrari 308. Ponadto o godzinie 13-stej nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi oraz zdmuchnięcie świeczek na torcie w kształcie logo Shell. Całe wydarzenie odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, przy zachowaniu wszystkich obowiązujących obecnie norm sanitarnych. Warto dodać, że na dachu stacji znajduje się instalacja paneli fotowoltaicznych o łącznej mocy 6 kW. Wytworzona przez nie energia pozwoli w ciągu roku kalendarzowego, osiągnąć efekt redukcji emisji CO2 do atmosfery o ok. 5 ton.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.