Sieć Circle K i jej klienci – na rzecz WOŚP   WYDARZENIA

Sieć stacji Circle K przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Klienci stacji Circle K w całej Polsce mogą wesprzeć WOŚP, wrzucając datki do puszek znajdujących się na stacjach.

Dodatkowo firma Circle K wesprze 29. Finał, przekazując pieniądze, a dzięki aktywności sportowej pracowników Circle K, kolejne „kilometry” zasilą cel WOŚP.

Jestem bardzo dumny, że w tym roku Circle K gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – najgłośniejszą Orkiestrą świata. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom - wsparciu, naszych klientów i pracowników, niezbędny sprzęt trafi na oddziały laryngologiczne w całym kraju. Od dzisiaj aż do wielkiego finału na większości naszych stacji w całej Polsce będzie można znaleźć puszki WOŚP. Gorąco zachęcam wszystkich do wspierania akcji – mówi Michał Ciszek, prezes Circle K Polska.

Akcję wsparcia WOŚP wspierają również pracownicy Circle K. Podczas dziewięciu tygodni aktywności, od 29 listopada aż do Finału 31 stycznia, Circle K przekazuje na rzecz WOŚP datek za każdą godzinę zarejestrowanej aktywności fizycznej pracowników sieci. Dzięki czemu kolejne środki pieniężne zostaną przekazane na cel tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Circle K już po raz drugi wspiera WOŚP – w ubiegłym roku firma była częścią Moto Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *