Jeszcze w tym roku powstanie 6 nowych stacji Avia   OTWARCIA

Na koniec 2020 roku sieć stacji paliw pod szyldem Avia w Polsce będzie liczyła ponad 60 obiektów. Jeszcze w tym roku Unimot planuje uruchomić 6 kolejnych punktów.

Nowe stacje Avia powstają w: Puławach, Piotrkowie Trybunalskim, Międzyrzeczu, Horyszowie Polski, Silnowie oraz w Czaplinku. Na wszystkich wprowadzony zostanie koncept gastronomiczny Eat&Go, z jego nowoczesnymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Po raz pierwszy koncept Eat&Go został wprowadzony w lipcu bieżącego roku. Dzięki pozytywnej opinii klientów, stał się standardem dla stacji, które są przyłączane do sieci Avia.

Jesteśmy przekonani, że nowe stacje Avia zaskoczą swoją atrakcyjną ofertą zarówno mieszkańców miejscowości, w których powstaną nasze punkty, jak i przejeżdżających kierowców. Gwarantujemy wysoką jakość paliw, przystępne ceny oraz aromatyczną kawę z nowego konceptu gastronomicznego Eat&Go — komentuje Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Aviaw Polsce i na Ukrainie.

Wszystkie nowo otwierane stacje oferują kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru popularnych paliw, w tym paliwa premium Avia Diesel Gold. Nowa stacja w Puławach, która już rozpoczęła działalność, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 824, łączącej Puławy z Kazimierzem Dolnym i może pochwalić się odnowioną myjnią samochodową. Stacja w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowana przy ulicy Al. Gen. Wł. Sikorskiego 52, oprócz myjni samochodowej ma także bardzo duży parking oraz motel obok stacji. Duży ruch klientów spodziewany jest natomiast na stacji w Międzyrzeczu, która położona jest w mieście, przy ulicy 30 stycznia 58A, tuż obok dyskontu spożywczego. Nowa stacja w Horyszowie Polskim, leży przy drodze krajowej nr 74, łączącej przygraniczny Hrubieszów z Zamościem. Natomiast stacja Avia w Silnowie zbudowana została przy drodze krajowej nr 20, łączącej Pomorze Zachodnie z Pomorzem Gdańskim. Ostatnia z nowych stacji położona jest w przepięknej okolicy Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, przy ulicy Jana Kochanowskiego 21, tuż przy niedużym osiedlu mieszkaniowym, które zapewni stacji stałych lokalnych klientów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.