Dwie nowe stacje paliw w sieci Moya   OTWARCIA

fot. materiały prasowe

Anwim S.A. włączył do sieci Moya kolejne dwie stacje paliw. Są to punkty w Krakowie, przy ul. Kapelanka 54, na terenie centrum handlowego, a także w Stryszowie (woj. małopolskie). Tym samym, sieć Moya liczy już 355 stacji paliw.

Nowa stacja w Krakowie jest obiektem znajdującym się na terenie centrum handlowego – tuż obok hipermarketu TESCO. Klienci mogą zatankować tutaj benzynę 95, olej napędowy standardowy, ON MOYA Power oraz LPG. Wśród produktów pozapaliwowych zakupić można takie artykuły, jak np. napoje, przekąski, słodycze czy produkty higieniczne.

Obiekt w Stryszowie skupia się przede wszystkim na obsłudze ruchu lokalnego. Oprócz zatankowania paliw takich, jak benzyna 95, 98, olej napędowy, ON MOYA Power i LPG, kierowcy mogą skorzystać z samoobsługowej myjni, odkurzacza oraz kompresora. Do dyspozycji klientów oddany został także sklep convenience, w którym można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe. Caffe MOYA oferuje szybkie przekąski, jak np. hot-dogi czy zapiekanki, a także dania obiadowe, czyli stripsy z frytkami oraz pizzę. Dla porannego pobudzenia i popołudniowego relaksu polecana jest kawa w wielu wariantach ze słodkim dodatkiem, jak rogalik, muffin czy ciastko.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.