Circle K wprowadza nowość dla wegetarian   WYDARZENIA

Od 12 stycznia na stacjach Circle K pojawiły się liczne nowości w ofercie
gastronomicznej. Na wegetarian czeka w 100 proc. roślinny Burger Vege. Miłośnicy Hot Dogów również nie będą zawiedzeni. Circle K przygotowało dla nich nowy smak Hot Doga z kiełbaską w ostrym wydaniu, z dodatkiem sosu sriracha. Zimowa oferta potrwa do 16 marca.

To jednak nie wszystkie atrakcyjne oferty czekające zimą na klientów. Z myślą o wegetarianach i weganach Circle K wprowadziło na swoje stacje nowy produkt – Burgera Vege z mięsem roślinnym „beyond meat”. Kotlet został przygotowany z białka grochu, marchewki, soku z jabłek, granatów oraz buraków. Do złudzenia przypomina soczyste burgery wołowe, będąc w 100 proc. roślinnym wyrobem i stanowi świetną alternatywę dla mięsnych dań. Serwowany w chrupiącej bułce z bukietem warzyw jest doskonałą przekąską, nie tylko dla wegetarian. Wege nowość jest również dostępna w wersji z tortillą jako wrapoburger.

Nie zabraknie również nowych smaków dla miłośników Hot Dogów – szczególnie tych w ostrym wydaniu. W połowie stycznia na wszystkich stacjach Circle K pojawi się nowość – Hot Dog z kiełbaską z kolorowym pieprzem, którą warto spróbować w wersji łagodnej z musztardą oraz w ostrzejszym wariancie – z sosem chili sriracha wywodzącym się z Tajlandii.
Na klientów stacji czekają również liczne atrakcyjne oferty na zakup produktów marki Circle K w obniżonych cenach, w tym słodkie przekąski, wodę czy napoje energetyczne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.