Nowe stacje LNG Shell w Polsce   OTWARCIA

Na początku lutego zostały uruchomione nowe stacje Shell-LNG w Piotrkowie Trybunalskim i Iłowej. To trzeci i czwarty punkt Shell-LNG w Polsce, a w sumie jest ich już 46 w całej Europie.


Stacja w Piotrkowie Trybunalskim jest zlokalizowana przy trasie S8 w kierunku Warszawy, a punkt w Iłowej koło węzła A18 w stronę przejścia granicznego z Niemcami. Obydwa obiekty mieszczą 70 m3 LNG – czyli 31,5 ton gazu, co oznacza możliwość zatankowania nawet 150 ciężarówek.

Stacje są otwarte całą dobę i wyposażone w szereg udogodnień dla kierowców m.in. parking, prysznice i strefę gastronomiczną, w której każdy może napić się autorskiej kawy Shell Café, posilić się ciepłym posiłkiem i odpocząć w relaksującym otoczeniu.

Jeszcze w tym roku dołączą do nich kolejne stacje w Jędrzychowicach, Gliwicach i Wrześni. W Polsce docelowo powstanie 11 stacji Shell zasilanych błękitnym paliwem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.