Nowa stacja Circle K w Kępsku

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt. Nowy obiekt MOP Kępsko Zachodnie znajduje się w Kępsku przy drodze ekspresowej S3 w województwie lubuskim.

Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®98, miles®Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Na stacji dostępny jest przewijak dla dzieci oraz prysznic dla podróżujących. Klienci mogą dodatkowo skorzystać na miejscu z parkingu dla TIR-ów, restauracji, zrobić zakupy w sklepie sieci Carrefour, jak również zadbać o swój pojazd za pomocą odkurzacza i kompresora.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz świeże kanapki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowa stacja Circle K w Kępsku

  1. Zatrzymaliśmy się, z dziećmi na obiad na tej stacji. Pomyłka. Obsługa ukraińska nie można się dogadać z nikim tylko „spania” Słychać i nie magura. Frytki twarde z zeszłego tygodnia. Nie mogłam się doprosić o nowe dla dzieci bo nie ma, kotlet to przydałoby filc s żeby było śmieszniej ziemniaki z koperkiem nie dogotowane twarde i daj tu co dziecko. Zupa flaki i Grochowa. Smacznego. Nie ma z kim badacze chcesz coś świeżego. Efekt dzieci w trakcie podróży rzygały. Dziękuję za takie jedzenie. Omijajcie cyrklem. Do tego 2 kawy zamówiliśmy americano a dostaliśmy express. Na pomylę pan Polak powiedział że kawa to kawa. ŚWIŃSTWO. NIE WJADE NIGDY DO CYRLA żadnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.