Nowa stacja Circle K w Kępsku

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt. Nowy obiekt MOP Kępsko Zachodnie znajduje się w Kępsku przy drodze ekspresowej S3 w województwie lubuskim.

Stacja została wyposażona zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci tankujący na stacji mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Dla klientów są dostępne różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®98, miles®Diesel, milesPLUS® Diesel, a także LPG oraz AdBlue prosto z dystrybutora. Na stacji dostępny jest przewijak dla dzieci oraz prysznic dla podróżujących. Klienci mogą dodatkowo skorzystać na miejscu z parkingu dla TIR-ów, restauracji, zrobić zakupy w sklepie sieci Carrefour, jak również zadbać o swój pojazd za pomocą odkurzacza i kompresora.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz świeże kanapki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *