Castrol chce dotrzeć do większej liczby klientów w krajach bałtyckich


Castrol zwiększa dostawy swoich środków smarnych i płynów samochodowych do warsztatów i kierowców w Estonii oraz na Łotwie i Litwie poprzez rozszerzenie strategicznego partnerstwa z Inter Cars.

Inter Cars jest jednym z największych importerów i dystrybutorów części do samochodów osobowych i dostawczych w Europie. Obie firmy współpracują ze sobą od 2000 roku, a Inter Cars dostarcza już produkty Castrol na siedem rynków europejskich. Nowa umowa, podpisana na pięć lat , umożliwi firmie Castrol zwiększanie rozpoznawalności marki i wykorzystywanie nowych możliwości handlowych na motoryzacyjnym rynku wtórnym w całym regionie bałtyckim. Umocni również status Castrol jako wiodącej marki środków smarnych dystrybuowanych przez Inter Cars.

Biorąc pod uwagę sukces naszej wieloletniej współpracy partnerskiej w zakresie dystrybucji w Europie, mamy pewność, że ta nowa inicjatywa z Inter Cars spełni nasze wspólne wysokie oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na wielu nowych klientów na ważnych rynkach bałtyckich, którzy będą mieli okazję przekonać się o szybkości reakcji i wysokich standardach obsługi klienta, z których Inter Cars jest już znany - powiedział Tom Isaksen, Nordic Sales Manager w Castrol.

Inter Cars z siedzibą w Warszawie jest jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta produktowa firmy obejmuje zarówno części samochodowe i materiały eksploatacyjne, jak i główne elementy wyposażenia warsztatów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.