Sieć Moya  urosła o trzy nowe stacje własne na Śląsku   WYDARZENIA

Dynamiczny rozwój niezależnej polskiej sieci stacji paliw trwa! Moya powiększyła się o trzy kolejne obiekty. Nowe staje pojawiły się województwie śląskim - w Chorzowie, Tarnowskich Górach oraz Radzionkowie. Wszystkie punkty oferują wysokiej jakości paliwo oraz szeroki asortyment produktów w wielobranżowym sklepie i Caffe MOYA.

Moya od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Dziś ma już ponad 450 obiektów w całym kraju, a właściciel marki, firma Anwim S.A. zapowiada, że każdego roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach.

Nowe stacje są punktami własnymi sieci MOYA i położone są w Chorzowie (ul. 3 Maja 179), Tarnowskich Górach (ul. Janasa 2) oraz Radzionkowie (ul. Unii Europejskiej 3). Wszystkie obiekty dostępne są dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i znajdują się w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach – przy centrach handlowo-usługowych. Wygodne korzystanie ze stacji umożliwia dostęp z obu kierunków ruchu.

Wszystkie trzy stacje oferują wysokiej jakości paliwo PB95, olej napędowy i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG oraz płyn AdBlue. Posiadają także wszelkie funkcjonalności odpowiadające na potrzeby klientów, którzy mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz Caffe MOYA, gdzie mogą napić się pysznej kawy czy wybrać coś smacznego z szerokiego asortymentu posiłków oraz przekąsek.

Nowe stacje posiadają dodatkowe udogodnienia dla zmotoryzowanych, takie jak bezdotykowa myjnia, odkurzacz czy kompresor. Obok obiektów znajdują się także paczkomaty. Uroczyste otwarcie stacji w Chorzowie miało miejsce w czwartek 28 marca, a stacje w Tarnowskich Górach oraz Radzionkowie rozpoczną oficjalnie swoją działalność w piątek 29 marca. Z okazji otwarcia, na klientów nowych stacji tradycyjne czekają wyjątkowe rabaty na paliwo oraz inne atrakcyjne promocje. Dodatkowo, osoby, które skorzystają z oferty otwarcia i zatankują w tych dniach na nowych stacjach Moya na Śląsku, otrzymają dodatkowy rabat paliwowy, który będzie dostępny w aplikacji Super MOYA w dniach 10-12 kwietnia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.