W Łodzi powstała nowa stacja pod szyldem Moya   OTWARCIA

Firma Anwim otworzyła trzecią już stację paliw w Łodzi. Zlokalizowana jest przy al. Jana Pawła II 36. Tym samym sieć Moya zwiększyła się do 260 obiektów.

Stacja w Łodzi mieści się w bardzo atrakcyjnej części miasta – w bezpośredniej bliskości Pasażu Łódzkiego, w pobliżu kampusu Politechniki Łódzkiej oraz parku im. ks. Józefa Poniatowskiego. Stacja dysponuje również konceptem gastronomicznym Caffe Moya, w którym można odpocząć, napić się dobrej kawy i zjeść smaczną przekąskę.

Otwarta przez całą dobę stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy (znajduje się przy drodze przelotowej DK 91 relacji Piotrków Trybunalski-Włocławek), jak i miejski. Została dostosowana do obsługi kierowców samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Można zatankować na niej benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz wzbogaconą wersję ON Moya Power. Specjalnie dla „truckerów” został przygotowany dystrybutor z szybkim wlewem oleju napędowego. Dodatkowo na klientów czeka dobrze zaopatrzony sklep z artykułami spożywczymi i motoryzacyjnymi.

Cieszę się, że w Łodzi otworzyliśmy kolejną stację paliw Moya. Jest to już nasza 260. stacja w sieci i 30. w województwie łódzkim. Wierzymy, że atrakcyjna oferta, dobrze zaopatrzony sklep oraz doskonała lokalizacja przyczynią się do tego, że stacja będzie często odwiedzana nie tylko przez podróżujących kierowców, ale też przez okolicznych mieszkańców – mówi Filip Puchalski, dyrektor operacyjny ds. sieci stacji paliw Moya oraz członek zarządu Anwim S A.

Na stacji można nie tylko zatankować pojazd, ale też zadbać o jego czystość i wygląd korzystając z automatycznej lub bezdotykowej myjni. Dostępny jest tu także odkurzacz i kompresor.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.