Circle K poszerza sieć swoich stacji w Polsce   EKOLOGIA  INWESTYCJE

Tylko w pierwszym półroczu 2020 roku sieć stacji z logo Circle K powiększyła się o 16 obiektów. Obecnie w Polsce mamy ich już 360.

Na nowo otwieranych stacjach Circle K wdraża swój najnowszy koncept stacji i sklepu – jako miejsca, w którym nie tylko zatankujemy paliwo, ale też miło spędzimy czas, korzystając z gastronomii, kącika wypoczynkowego czy miejsca do pracy. W planie jest otwieranie kolejnych obiektów.

Nie zwalniamy tempa działania a nasze plany rozwoju są bardzo ambitne. W perspektywie roku chcemy otworzyć kilkadziesiąt nowych stacji – powiedział Michał Ciszek, prezes Circle K Polska. 

Nietypową stację koncern otworzył w lipcu tego roku. Zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wawer, w sąsiedztwie dwóch ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy. Zastosowano w niej nowoczesne, ekologiczne rozwiązania – stacja ma m. in. pokryty roślinami, zielony dach, panele fotowoltaiczne, zbiornik retencyjny wody deszczowej do podlewania zieleni. 

Warszawski Wawer to okolica, w której działa już kilka naszych stacji. Kierowcy i okoliczni mieszkańcy chętnie nas odwiedzają, aby zatankować samochód, zrobić szybkie zakupy i skorzystać z oferty gastronomicznej. Widzimy potencjał tej lokalizacji - mówi Michał Ciszek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.