Stacja paliw i Caffe Moya w Bytowie   OTWARCIA

Nowo otwarta stacja paliw w Bytowie, w województwie pomorskim, to już 262. z kolei punkt sieci Moya. Spółka Anwim konsekwentnie zwiększa liczbę swoich stacji na mapie Polski.

Czynny przez całą dobę obiekt oferuje pełen przekrój paliw – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, a dla najbardziej wymagających kierowców uszlachetniony ON Moya Power. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna myjnia, kompresor i odkurzacz, dzięki którym zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta. Stacja została przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – oferuje komfortowy podjazd dla TIR-ów, szybki wlew diesla i płyn AdBlue. W pobliżu znajduje się również motel, co może zainteresować kierowców poszukujących dłuższego przystanku w podróży.

Na wszystkich klientów, także niezmotoryzowanych, czeka bistro Caffe Moya, a w nim aromatyczna kawa w wielu wariantach, a także hot-dogi, zapiekanki, desery i wiele innych. W dobrze zaopatrzonym sklepie można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe, ponieważ obiekt jest czynny 24/7.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.