Nowa stacja paliw w Żyrardowie   OTWARCIA

Kolejną już stację własną otworzyła w Żyrardowie spółka Anwim. Obiekt pod szyldem Moya mieści się przy ulicy Jaktorowskiej 55.

Jest to typowo miejska stacja, która – oprócz możliwości zatankowania pojazdu – oferuje wygodny i dobrze wyposażony sklep wielobranżowy, koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya, myjnię ręczną, odkurzacz i kompresor. Stacja znajduje się przy ul. Jaktorowskiej, która jest drogą powiatową łączącą Warszawę ze Skierniewicami. Przejeżdżające tędy samochody ciężarowe mogą skorzystać z szybkiego wlewu diesla, a za zakupione paliwo mogą rozliczyć się kartą lub aplikacją mobilną Moya Firma.

To druga stacja własna, którą otworzyliśmy w Żyrardowie. Cieszymy się, że obiekt Moya, działający przy ul. Środkowej 52B, spotkał się z dużą sympatią ze strony mieszkańców Żyrardowa i posiada grono lojalnych klientów – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim S.A.

Na stacji w Żyrardowie kierowcy mogą zatankować pojazdy każdym rodzajem paliwa, czyli benzyną 95, 98, olejem napędowym standardowym i jego wzbogaconą wersją – ON Moya Power oraz LPG.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.