Sieć stacji Moya powiększa się   OTWARCIA

Do sieci Moya dołączył kolejny obiekt, powiększając tym samym liczbę stacji pod tym szyldem do 264. Stacja znajduje się w miejscowości Krościenko Wyżne, w woj. podkarpackim.

Obecnie sieć Moya liczy 264 stacje paliw, w tym 46 stacji własnych, należących do operatora sieci Moya – Anwim S.A. Stacje paliw Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach.

Stacja, która znajduje się przy drodze krajowej nr 19, relacji Rzeszów-Barwinek, to ważny strategicznie punkt nie tylko dla kierowców zmierzających w pobliskie Bieszczady, ale także dla „truckerów”, którzy podróżują w kierunku Słowacji. Stacja w Krościenku Wyżnym oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy i ON Moya Power, a także LPG. Kosmetykę samochodów zapewniają bezdotykowa myjnia, odkurzacz i kompresor. Po zabiegach pielęgnacyjnych pojazdów, na stacji można zrelaksować się w wygodnej przestrzeni Caffe Moya. W bistro zarówno podróżni, jak i niezmotoryzowani mogą napić się jednej z kilku rodzajów kawy i zjeść hot-doga, zapiekankę lub wiele innych, smacznych produktów, jak świeże kanapki czy słodkie muffinki. Można też połączyć się z darmową siecią WiFi.

Przystacyjny sklep zapewnia klientom wszelkie artykuły przydatne w dalszej podróży. Stacja dostosowana jest do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się warsztat samochodowy, sklep motoryzacyjny i stacja kontroli pojazdów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *