Dieta pudełkowa na bp   EKOLOGIA

fot. materiały prasowe

Catering dietetyczny Body Chief oraz sieć stacji paliw bp rozwijają współpracę. Po udanej akcji pilotażowej rozpoczętej na początku roku, firmy zwiększają ilość punktów odbioru diet do kilkudziesięciu stacji w Polsce.

Od października z opcji odbioru diet na stacjach bp mogą skorzystać klienci m.in. z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska. Tym samym, liczba stacji, do których dostarczane są zestawy dietetyczne Body Chief wzrosła z 3 do aż 40. Znajdują się one w największych miastach w Polsce oraz na ich przedmieściach. Firmy już planują rozszerzenie współpracy o dodatkowe formy działań sprzedażowych.

Możliwość odbioru zamówionego cateringu dietetycznego na naszych stacjach spotkała się z uznaniem klientów, dlatego ta opcja pojawi się na kolejnych kilkudziesięciu stacjach bp. Współpraca z Body Chief to realizacja obietnicy tworzenia stacji przyszłości oferujących naszym klientom szeroki wachlarz usług, jakie można zrealizować wygodnie, szybko i w dogodnym czasie – mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail bp Polska.

Body Chief to lider branży cateringu dietetycznego w Polsce. W ofercie firmy znajduje się aż 16 rodzajów diet dostępnych w różnych wariantach kalorycznych. Nad jakością i smakiem posiłków czuwa Magda Gessler, ambasador marki. Body Chief realizuje dostawy do ponad tysiąca miejscowości w całym kraju, a także posiada dwóch partnerów franczyzowych w Londynie oraz Berlinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Dieta pudełkowa na bp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.