Żabka weszła do Rakiety   OTWARCIA

Żabka uruchomiła swój pierwszy, pilotażowy sklep na stacji paliw Rakieta w miejscowości Krosno niedaleko Mosiny w województwie wielkopolskim. Stacja ma charakter samoobsługowy i dzięki automatycznemu systemowi sprzedaży paliwa oferuje klientom możliwość szybkiego tankowania.

fot. materiały prasowe

Od kilku lat na czas wakacji stawiamy nad Bałtykiem sklepy sezonowe, w tym roku uruchomiliśmy pilotażowo mobilną Żabkę obecną na koncertach i targach. W kilku miastach funkcjonują już nasze bezobsługowe Żappka Store, które umożliwiają dokonanie zakupów nawet w kilka sekund bez kontaktu ze sprzedawcą. Uruchomienie pierwszej, pilotażowej Żabki na stacji benzynowej to kolejny krok w kierunku zapewnienia klientom jak największego komfortu zakupów, a franczyzobiorcom unikalnych lokalizacji, generujących dużą liczbę klientów i odpowiednie obroty – powiedział Tomasz Suchański, CEO Grupy Żabka.

Stacja, na której Żabka otworzyła swój pierwszy sklep należy do sieci Rakieta – nowej na rynku sieci kameralnych stacji paliw, oferującej tankowanie tradycyjne i bezobsługowe. Ich właścicielem jest firma Automotive Fuels Services Sp. z o.o.. Spółka istnieje od 2012 roku i założyli ją menadżerowie mający 20 lat doświadczeń na kierowniczych stanowiskach w największych polskich i międzynarodowych koncernach paliwowych, takich jak PKN Orlen i Shell. AFS ma obecnie trzy stacje benzynowe w miejscowościach Czempiń, Krosno k/Mosiny i Olszynie Lubańskiej.

Cieszę się na współpracę z Żabką. To duży brand, cieszący się dobrą renomą i gwarantujący lubianą przez klientów ofertę. Jestem pewien, że sklepy Żabka na stacjach Rakieta to będzie strzał w dziesiątkę – skomentował współpracę Jerzy Gąsiorowski, prezes Automotive Fuels Services.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.