Wola Filipowska i Kłobuck – kolejne stacje Moya   OTWARCIA


Sieć Moya wzbogaciła się o dwie kolejne stacje paliw – są to punkty w Kłobucku (woj. śląskie) oraz w Woli Filipowskiej (woj. małopolskie). Obie stacje skupiają się przede wszystkim na obsłudze klientów lokalnych i działają w modelu franczyzowym.

Stacja Moya w Kłobucku mieści się przy drodze powiatowej łączącej Kłobuck z pobliską miejscowością Kamyk. Kierowcy mogą tu zatankować benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Szybki wlew diesla zapewnia klientom możliwość efektywnego uzupełnienia baków o większych pojemnościach (samochody ciężarowe, autobusy czy pojazdy rolnicze), a użytkownicy nowoczesnych aut z silnikami wysokoprężnymi mogą skorzystać z płynu AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Dodatkowo w Kłobucku działa Paczkomat InPost oraz kolektura LOTTO.
Stacja paliw MOYA w Woli Filipowskiej zlokalizowana jest przy drodze krajowej 79 relacji Kraków – Trzebinia. Stacja jest bardzo dobrze wyposażona – oprócz paliw (benzyna 95, 98, olej napędowy, LPG), na kierowców czekają kompresor, odkurzacz i myjnia ręczna. Truckerzy mogą skorzystać z pobliskiego parkingu, a także szybkich wlewów diesla i dystrybutora płynu AdBlue.
Obie stacje wyposażone są w sklepy wielobranżowe, których asortyment jest bardzo bogaty. Można tu zrobić zakupy zarówno na drogę, jak i do domu. W Caffe MOYA z kolei można napić się dobrej kawy w wielu wariantach, a także zjeść np. hot-doga, zapiekanki, kanapki, produkty na słodko i wiele innych smacznych produktów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.