400 stacji paliw w sieci Moya!   OTWARCIA

fot. mat. prasowe

Wyzwania na rynku paliwowym nie spowolniły tempa rozwoju sieci Moya. 400. punkt w niebiesko-czerwonych barwach został otwarty w Myślenicach.

Założona w 2009 roku sieć stacji paliw Moya liczy obecnie 400 obiektów. Znajdują się one na terenie całej Polski, zarówno przy drogach krajowych i lokalnych, jak i w dużych miastach oraz mniejszych ośrodkach. Moya jest jedyną siecią, która ma w swoim portfolio trzy typy stacji paliw – tradycyjne, z wielobranżowymi sklepami i konceptami gastronomicznymi Caffe MOYA, automatyczne, przeznaczone wyłącznie dla flot oraz samoobsługowe, umożliwiające szybkie i bezpieczne tankowanie klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Dwa lata temu o tej porze otwieraliśmy w Tarnowie stację Moya nr 300. Dziś świętujemy piękny jubileusz dołączenia do naszej sieci kolejnych stu stacji. Punkt w Myślenicach jest 400. w niebiesko-czerwonych barwach. Jesteśmy dumni z tego wyniku. Plan na przyszły rok zakłada otwarcie kolejnych 50 stacji, a do końca 2024 r. chcemy mieć ich 500

– zapewnia Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.


Na otwartej 22 grudnia w Myślenicach stacji kierowcy mogą tam zatankować każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, standardowy olej napędowy oraz jego uszlachetnioną wersję – ON MOYA Power, a także LPG. Użytkownicy pojazdów mogą ponadto skorzystać z kompresora czy odkurzacza. Wszyscy klienci mogą zrobić zakupy w sklepie, który czynny jest całą dobę, także w niedziele niehandlowe. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe MOYA oferuje aromatyczną kawę, chrupiące hot-dogi i wiele innych przekąsek.

Anwim S.A., operator i właściciel Moya zapowiada dalszą ekspansję na polskim rynku. W 2023 r. otwartych zostanie minimum 50 nowych punktów. Zagęszczanie sieci stacji paliw w Polsce to jeden z kluczowych kierunków rozwoju firmy. Spółka chce też rozwijać sieć punktów ładowania pojazdów elektrycznych. Pierwszym etapem realizacji tej strategii jest budowa sieci 70 ładowarek samochodów elektrycznych do 2025 r., w tym 50 szybkich urządzeń o mocy 150 i 180 kW.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.