Unimot rozszerza sieć stacji paliw na Ukrainie   OTWARCIA

W październiku została otwarta piąta już stacja marki Avia (sieć prowadzona przez Unimot) na Ukrainie. Obiekt zlokalizowany jest na trasie prowadzącej z lotniska Boryspol do Kijowa.

Unimot rozwija sieć stacji paliw pod marką Avia na terenie Polski i Ukrainy. Tym razem wspólnie z Grupą Wexler, partnerem biznesowym z rynku ukraińskiego, uruchomił drugą stację Avia w okolicach Kijowa. To już piąta stacja tej marki na Ukrainie, działająca na zasadach franczyzy. Stacja znajduje się na trasie prowadzącej z lotniska Boryspol do Kijowa. Oferuje cztery stanowiska tankowania i pełną gamę paliw, łącznie z paliwami premium Avia Diesel Gold oraz Avia Gold 95. Na terenie stacji otwarty jest sklep typu convenience o powierzchni ponad 80 m kw., z kącikiem kawowym Esenso Cafe i ofertą gastronomiczną. Dla klientów stacji dostępne są także usługi odkurzacza i kompresora.

Jestem przekonany, że szwajcarska marka Avia odniesie sukces na rynku ukraińskim, wprowadzając europejskie standardy w sprzedaży paliw i obsłudze klienta – twierdzi Robert Nowek, koordynator marki Avia w Polsce i na Ukrainie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.