Unimot wprowadza zniżki na fotowoltaikę dla akcjonariuszy   EKOLOGIA

Grupa Unimot zapowiada wprowadzenie programu lojalnościowego „Unimot Klub+” dla swoich akcjonariuszy. Jednocześnie, jako wstęp do programu, oferuje im atrakcyjną zniżkę na instalacje fotowoltaiczne Avia Solar.

Marka Avia Solar została wprowadzona na polski rynek fotowoltaiki w maju 2020 r. Szeroka oferta produktów bazuje na współpracy z czołowymi producentami urządzeń dla instalacji fotowoltaicznych. Od 11 sierpnia do końca 2020 r. akcjonariusze spółki Unimot, posiadający co najmniej 100 akcji, mogą skorzystać ze zniżki 20%, która obejmuje cały asortyment produktowy wraz z instalacją. Zniżka jest zapowiedzią programu lojalnościowego „Unimot Klub+”, nad którym spółka intensywnie pracuje.

– Zniżki na instalację paneli słonecznych Avia Solar oraz przyszły program lojalnościowy są przede wszystkim odpowiedzią na zapytania ze strony naszych inwestorów. Jako otwarta i aktywna komunikacyjnie spółka, chcielibyśmy także doceniać osoby będące z nami i obdarzające nas zaufaniem. Dla naszych długoterminowych akcjonariuszy przygotowujemy szereg atrakcyjnych benefitów, nie tylko tych dotyczących bezpośrednio naszych usług - mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot. – Prace nad programem są już zaawansowane. Nie chcemy jednak czekać z benefitami na pełny start programu lojalnościowego, dlatego w międzyczasie udostępniamy zniżkę na najnowszy nasz produkt – panele fotowoltaiczne. Mam nadzieję, że inwestorom pomysł się spodoba.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.