Nowa stacja Moya w Bukowej   OTWARCIA

Sieć Moya otworzyła kolejną stację – tym razem w miejscowości Bukowa w woj. świętokrzyskim.

Niemal codziennie otwierany jest nowy obiekt pod granatowo-czerwonymi barwami. Stacją, która ostatnio pojawiła na mapie Polski jest Bukowa w woj. świętokrzyskim. Obiekt jest przystosowany do obsługi samochodów osobowych, ciężarowych, a także klientów niezmotoryzowanych. Punkt zapewnia także możliwość skosztowania gorącej przekąski i relaks w atrakcyjnym otoczeniu przy aromatycznej kawie.

Stacja, z racji swojego położenia, koncentruje się głównie na obsłudze ruchu lokalnego. Kierowcy mogą zatankować tu benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetnioną wersję, czyli ON Moya Power, a także LPG. To jednak nie wszystko, ponieważ o samochody można zadbać za pomocą nowoczesnej, bezdotykowej myjni, odkurzacza oraz kompresora. Stacja otwarta jest także na kierowców samochodów ciężarowych, dla których przygotowano komfortowy podjazd, szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

W Caffe Moya na głodnych czekają pyszne przekąski, takie jak hot-dogi, zapiekanki czy kanapki. Są też gorące napoje – siedem rodzajów kaw i wiele smaków herbat – do wyboru. W sklepie można zrobić codzienne zakupy, ponieważ jest dobrze zaopatrzony nie tylko w artykuły motoryzacyjne. Co ważne, czynny jest, podobnie jak dystrybutory z paliwem, całą dobę, także w niedziele niehandlowe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.